На територію "Запоріжжяобленерго" не впустили представників Фонду держмайна з новим керівництвом підприємства. Як повідомила голова запорізького відділення ФДМ Олена Спіріна, вона приїхала приблизно о 10 годині, проте потрапити в будівлю їй так і не вдалося.

Вхід на територію підприємства заблокували люди спортивної статури. Діюче керівництво "Запоріжжяобленерго" до представника ФДМ виходити відмовилось.

О 12:00 працівники підприємства покинули будівлю через запасний вихід. За їхніми словами, вони не знають, що відбувається на підприємстві, але завтра їм сказали приходити на роботу у звичайному режимі. Через деякий час з головного входу почали виїжджати машини з керівництвом підприємства.

Оскільки виїзди з будівлі були перекриті вантажними машинами, першому автомобілю не вдалося виїхати. Посадовець і його водій вийшли з машини, перейшли огорожу і поїхали вже на іншому авто. В цей час частина людей, які блокували вхід, почали поспіхом звільняти проїзд для інших машин. Після цього вони повернулися до входу. За подіями спостерігала міліція.

Раніше повідомлялося, що 21 березня через "замінування" було зірвано збори акціонерів ВАТ "Запоріжжяобленерго", однак того ж дня вони все ж таки було проведені. Як повідомили у Фонді державного майна України, на зборах акціонерів було прийнято низку рішень, серед яких переобрання наглядової ради.

60,2% акцій ВАТ "Запоріжжяобленерго" належить державі, решта - підприємствам на Кіпрі, підконтрольним українським олігархам: 12,3% - Костянтину Григоришину й Ігореві Коломойському, та 16,52% Ігорю Суркісу.