Сьогодні на одному з кладовищ Ужгорода невідомі спалили хрести на могилах воїнів АТО. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава правління Закарпатського товариства "Просвіта" Павло Федака.

Чоловік проходив повз і вирішив провідати могилу бійця Віталія Постолакі, який також був активним діячем "Просвіти". Коли підійшов до місця поховання, то жахнувся від того, що хрести були чорними від диму, їх спалили.

Федака зазначив, що в результаті такого вандалізму постраждала могила капітана 128-ої бригади Василя Балоги і ще кілька поховань, а могили Мартина, Попадинця и Георгієва щодо вціліли.

Читайте також: Руфер Мустанг приєднався до "термінаторів" в Широкиному

Нагадаємо, що в ніч з 22 на 23 квітня невідомі пошкодили стенд у Павлограді Дніпропетровської області, на якому були прикріплені 7 фотографій із загиблими бійцями АТО, їх облили чорною фарбою.

Наприкінці минулого року в Кривому Розі на Дніпропетровщині була сплюндрована могила активіста "Тризуба", бійця "Добровольчого Українського Корпусу" Андрія Козюбчіка, який загинув у бою на сході України. Могилу загиблого бійця разом з хрестом спалили.