Жертв 2 травня в Одесі вшанують без політичної символіки

поділитись

Єдиний штаб патріотичних сил Одеси погодив з представниками влади, силових структур і прихильниками Антимайдану проведення поминальних заходів 2 травня.

Прихильники Антимайдану проведуть свої акції на Куликовому полі, на захід заборонено приносить георгіївські стрічки. Активісти Майдану зберуться на Соборній площі, дозволяється використовувати тільки українську сиволіку і червоно-чорні прапори.

Читайте також: В Одесі затримали організаторів нової "республіки"

"Сторони досягли згоди, що в день трауру не повинно бути інших заходів, крім поминальних. Погоджено час і місця проведення траурних мітингів - Куликове поле і Соборна площа", - повідомив координатор" Самооборони Одеси" Віталій Кожухар.

Активіст зазначив, що всі люди, які в цей день прийдуть в балаклавах, будуть затримані без з'ясування політичних поглядів.

"Представники правоохоронних та цивільних структур Одеси будуть тісно взаємодіяти, щоб присікати будь-які дії можливих провокаторів. Активісти патріотичних сил будуть стежити за ситуацією, перебуваючи недалеко від місця проведення мітингу", - повідомила речник організації "Правого сектора" Варвара Черноіваненко.

Нагадаємо, що 2 травня 2014 року в Одесі сталась бійки між прихильниками Євромайдану і Антимайдану, в результаті яких у Будинку профспілок згоріли 46 осіб.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Попкорн
24.02.2018
В авто крім водія був ще пасажир на передньому сидінні
0
0
16:56 24.02.2018
Реформа не вносить в українську медицину нічого нового, заявляють в мережі
0
0
16:45 24.02.2018
У фіналі Нацвідбору виступлять Laud, The Erised, Vilna, Melovin, Tayanna і Kadnay
0
0
16:19 24.02.2018