Сьогодні в Харкові відбулися зіткнення між активістами "Громадської варти" і прихильниками "Трудової Харківщини" та Союзу радянських офіцерів.

Конфліктна ситуація почалася біля Меморіалу Слави, коли проукраїнські активісти обурились наявністю комуністичної символіки у членів Союзу радянських офіцерів. Під час зіткнень людина з шевроном "Східний корпус" розбила камеру журналісту телеканалу ОТБ.

Читайте по темі: У столичному парку Слави посварилися через Сталіна

Колони мітингуючих зустрілися вдруге біля пам'ятника загиблим солдатам, але цього разу міліція запобігла зіткненням. Біля меморіалу активісти "Громадської варти" поставили гучномовці, з яких звучали пісні "Воїни світла" і "Плине кача по тисині". З протилежного боку члени СРО провели мітинг, на якому заявили про перебільшення ролі українців у Другій світовій війні.

Два мітинги продовжилися на площі Свободи, де активісти замість червоних прапорів принесли кульки з написами "Мак-Май". Невідома жінка почала проколювати їм кульки. Члени "Громварти" обливали опонентів водою і кефіром, а їх ті кидалися на них з кулаками.