Експерти зробили висновок про небезпечні і безпечні місця для пасажирів у вагонах поїздів. Вони спирались на статистичні данні Державної залізничної адміністрації (FRA) США.

Про це повідомляє Live Science.

Пасажири поїздів традиційно вважають найнебезпечнішими місця в першому вагоні, за локомотивом і в хвостовому вагоні. Вони пов'язують це з тим, що в першому вагоні можна постраждати від лобового зіткнення, а останній - вразливий при зіткненні ззаду.

Однак, згідно зі статистикою FRA, з 13200 аварій на американській залізниці, які відбулися за період з 2005 по 2015 роки, тільки в 1450 інцидентах поїзд зіштовхувався з перешкодою. У решті випадків потяги переверталися, сходячи з рейок, або були інші причини аварії. На думку експертів, місця в середині потягу не менш небезпечні, ніж у першому і хвостовому вагонах.

Приводом для дослідження стала аварія пасажирського поїзда компанії Amtrak у Філадельфії, що сталась у вівторок. В ній загинули семеро людей, ще приблизно 200 отримали поранення. За попередніми даними, причиною інциденту стало перевищення потягом швидкості.