Американський театральний режисер Майкл Мейер планує екранізувати п'єсу Антона Чехова "Чайка". Про це повідомляє голлівудський журнал Variety.

До зйомок художнього фільму він планує залучити актрис Сіршу Ронан, яка зіграла в "Готелі "Гранд Будапешт", і Аннетт Бенінг з "Краса по-американськи". Крім цього, у фільмі може з'явитися Корі Столл, якого номінували на "Золотий глобус" за роль в серіалі "Картковий будиночок". Дата виходу фільму ще не визначена.

Читайте також: "ДНР" вивезла архів братів Стругацьких в Ростов-на-Дону

Мейер більш відомий як театральний режисер. Він поставив на Бродвеї 12 вистав, у тому числі ще одну чеховську драму "Дядя Ваня". У його скарбничці також опера "Ріголетто" і мюзикл "Американський ідіот". За постановку "Весняне пробудження" Мейер в 2007 році отримав театральну премію "Тоні".

П'єса "Чайка" неодноразово ставилася в світових театрах і продовжує залишатися однією з найпопулярніших чеховських драматичних робіт. Сьогодні відомі п'ять її киноверсий, які були зняті СРСР, США, Великобританією та Італією. Остання екранізація з'явилася в Росії в 2005 році.