У США екранізують "Чайку" Чехова

поділитись

Американський театральний режисер Майкл Мейер планує екранізувати п'єсу Антона Чехова "Чайка". Про це повідомляє голлівудський журнал Variety.

До зйомок художнього фільму він планує залучити актрис Сіршу Ронан, яка зіграла в "Готелі "Гранд Будапешт", і Аннетт Бенінг з "Краса по-американськи". Крім цього, у фільмі може з'явитися Корі Столл, якого номінували на "Золотий глобус" за роль в серіалі "Картковий будиночок". Дата виходу фільму ще не визначена.

Читайте також: "ДНР" вивезла архів братів Стругацьких в Ростов-на-Дону

Мейер більш відомий як театральний режисер. Він поставив на Бродвеї 12 вистав, у тому числі ще одну чеховську драму "Дядя Ваня". У його скарбничці також опера "Ріголетто" і мюзикл "Американський ідіот". За постановку "Весняне пробудження" Мейер в 2007 році отримав театральну премію "Тоні".

П'єса "Чайка" неодноразово ставилася в світових театрах і продовжує залишатися однією з найпопулярніших чеховських драматичних робіт. Сьогодні відомі п'ять її киноверсий, які були зняті СРСР, США, Великобританією та Італією. Остання екранізація з'явилася в Росії в 2005 році.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Дізнайтеся, як уникнути штрафів та куди звертатися за потреби
0
0
23:03 19.02.2018
Зараз вже проводять розслідування
0
0
22:14 19.02.2018