Сьогодні нафта на світових ринках подешевшала на 87 копійок. Барель продають за 66,13 доларів. Зниження вартості пов'язують із збільшенням видобутку нафти у Саудівській Аравії до рекордних показників 2005 року.

"Вартість нафти на світових ринках завжди коливається. Тільки цього року її ціна мало не удвічі нижча за ту, що була у минулі роки. Тоді її продавали по 105-120 доларів. Але тенденція падіння й підняття вартості не змінилася. Вартість сировини дорожчає через десятки причин – інформаційні повідомлення, військові конфлікти тощо. Проте на ціну пального в Україні це у більшості випадків не впливає. Вартість нашого бензину та дизпалива змінюється після істотного подорожчання на 5-7 доларів, яке тримується довше тижня", - говорить "Знай" аналітик компанії "ЮПЕКО"

Сьогодні літр бензину А-95 продають на вітчизняних АЗС від 19,5 грн до 22,49 грн. Дизпаливо коштує в середньому 20,4 грн.

Нагадаємо, минулого місяця нафта почала дорожчати, її вартість піднялася вище 60 доларів за барель. Внаслідок цього на 1-1,5 грн збільшилася вартість пального в Україні.