Пітер Дінклейдж заспівав разом з популярним британським гуртом Coldplay пісню про всі смерті в популярному серіалі "Гра престолів". Прем'єра відбулась на в благодійній програмі Red Nose Day на телеканалі NBC.

Актор грає Тіріона Ланністера, який ще живий у п'ятому сезоні. Він є одним з найбільш популярним персонажів, він вражає своїм розумом та винахідливість у підступному світі Семи королівств. У Тіріона складні стосунки з сестрою Серсеєю Ланністер та дуже напружені з батьком Тайвіном, якого він вбиває у першій серії нового сезону.

Нагадаємо, що барабанщик гурту Coldplay знявся у серії "Червоне весілля", в якій сімя Болтонів за наказом Ланністерів та допомогою Уолдера Фрея вбивають майже всю сімю Старків. За це Пітеру дали змогу заспівати з групою.

Матеріал по темі: "Гра престолів" побила світовий рекорд

Популярні новини зараз
Долар може стрибнути вище 55 гривень: НБУ різко погіршив прогнози Гороскоп на сьогодні 11 травня: розчарування близнюків та напруження скорпіонів Відстрочки не буде: хто скоро опиниться під мобілізацією в Україні Податки за карткові перекази: кого з українців зобов'яжуть платити
Показати ще