Фанатка американського діджея Стіва Аокі подала на музиканта до суду, звинувативши його в заподіянні шкоди здоров'ю. Бріттані Хікман заявила, що Аокі зламав їй шию, коли стрибнув у натовп під час одного зі своїх концертів. Дівчина була змушена пройти тривалий курс реабілітації. Засідання суду призначене на 28 серпня.

Хікман пояснила, що інцидент стався, коли Аокі виступав у кафе Hard Rock в Сан-Дієго. Під час концерту шанувальники артиста тримали на витягнутих руках надувний човен, куди потім стрибнув діджей. Хікман зазначила, що вона в той момент перебувала під човном.

"Я була в пастці під цією штукою. Пізніше мої друзі розповіли, що Стів приземлився зверху, вдарив мене по голові, і я відключилася ", - уточнила дівчина. Лікарі, за її словами, підтвердили перелом і зазначили, що кілька зайвих рухів тоді обернулися б для неї найгіршими наслідками - паралічем. Після інциденту Хикман три дні пролежала у лікарні і протягом двох місяців не могла вийти на роботу.

Відповідач відмовився коментувати ситуацію до суду. Він лише заявив, що не хотів, щоб хтось почувався погано на його концертах.

Читайте також: Бенедикт Камбербетч зіграє Девіда Боуї у фільмі про Мерк'юрі

Аокі нерідко влаштовує ігри з глядачами на своїх шоу. Він часто стрибає у натовп на надувні човни або кидає щось фанатам - на одному з концертів це були кекси і торти. Музикант виступає на сцені понад 20 років, він випустив 11 студійних альбомів. Діджей часто співпрацює з відомими поп-, реп- і рок-виконавцями, наприклад Linkin Park, Snoop Dogg і The Rakes.