На вулиці Воздвиженській відкрилася бібліотека нового формату — bOtaN. У цьому закладі можна читати, лежачи у гамаку, сидіти в інтернеті завдяки швидкісному Wi-Fi чи просто працювати. Величезний асортимент книг поділений на спеціальні категорії: "Справа", "Досвід", "Особистість", "Наука" і "Художня".

Основну літературу становлять книги про бізнес, біографії людей та історії компаній, книги про реальні події та науково-популярні праці. Організатори повідомляють, що їхня книгарня дуже прогресивна - немає застарілих книг, наприклад, бізнес-література не старша за 5 років.

У бібліотеці є робочі місця — крісла, гамаки, торшери, буфет з напоями та десертами та інтернет. В такій бібліотеці не передбачене спілкування. Немає місця, де можна поговорити.

"Ми поклоняємося тиші. Провести тригодинні переговори по скайпу комфортніше буде в спеціальних місцях, яких, на щастя, в Києві немало", - говорить співзасновниця проекту Олена Іванова.

Читайте по темі: У київських "карателів" з'явився свій бар

Популярні новини зараз
"Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Відвідування такого закладу платне – за годину читання на гамаках варто заплатити 30 гривень, або можна купити абонемент на місяць за 1400 гривень.

Нагадаємо, що нещодавно екс-директор "Яндекс.Україна" Сергій Петренко відкрив в Одесі коворкінг "Термінал 42".