Президент дозволив не погашати зовнішні борги

поділитись

0

414

Наша влада не погоджується із умовами реструктуризації боргів, які диктує Захід

Сьогодні президент Петро Порошенко підписав закон про мораторій на виплату зовнішніх боргів приватним кредиторам, повідомляють у прес-службі глави держави.

Цей законопроект 19 травня прийняли депутати Верховної Ради. Він дає можливість Кабміну запроваджувати мораторій на виплату зовнішніх боргів у зв'язку із складною економічною ситуацією в Україні.

"У багатьох аналітиків були побоювання, що президент не підпише закону Проте те, що він це зробив, свідчить про одне – наша влада не погоджується із умовами реструктуризації боргів, які нам диктує Захід", - говорить "Знай" Олександр Жолудь, аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень.

Матеріал за темою Україні вигідний дефолт

У законопроекті вказано, що мораторій не поширюватиметься на борги перед Міжнародним валютним фондом та Європейським банком реконструкції і розвитку.

Нагадаємо, західні кредитори відмовилися знижувати відсотки та списувати частину українських боргів. Запропонували лише подовження кредитного терміну. Проте така схема реструктуризації поглиблюватиме фінансову кризу в Україні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Слідчий нібито спровокував екс-торнадівця на бійку
0
0
22:46 17.11.2017
З МЗС Вірменії поїздку узгодили заздалегідь
0
0
20:38 17.11.2017
Немає приводів для жартів? Помиляєтеся, їх мільйони!
0
0
19:09 17.11.2017