Поклонська погрожує координаторам кримського Майдану в'язницею

поділитись
Цих людей звинувачують в тому, що "віддавали незаконні накази атакувати з ланцюгами, палицями і коктейлями Молотова співробітників Беркута"

Так звана глава прокуратури Криму Наталія Поклонська загрожує кримінальним покаранням організаторам Євромайдану. За її словами, прокуратура встановила імена та прізвища всіх активістів на півострові.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook

"Імена всіх цих людей поки що розголошуватися не будуть в інтересах слідства, але у Слідчого комітету велика доказова база їх провини. Серед командирів Майдану є як кримчани, так і жителі України", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Проти Чубарова порушили справу за сепаратизм

За її словами, ці люди звинувачуються в тому, що "віддавали незаконні накази атакувати з ланцюгами, палицями і "коктейлями Молотова" співробітників Беркута.

"Люди, про яких іде мова, поки що ще не затримані, але покарання для них буде невідворотним - всі вони незабаром опиняться на лаві підсудних", - написала вона.

Нагадаємо, 29 травня у Криму порушили справу проти глави Меджлісу кримсько-татарського народу Рефата Чубарова "за посягання на територіальну цілісність Росії".

"Слідче підрозділ управління ФСБ Росії по Республіці Крим порушило кримінальну справу стосовно Чубарова за висловлювання із закликами до дій, спрямованих на зміну територіальної цілісності держави. Кримінальна справа - у виробництві", - повідомила так звана "прокурор" окупованого Криму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Їх придбають для спеціального призначення
0
0
22:36 23.03.2018
Ви будете вражені запропонованою сумою
0
0
21:05 23.03.2018
За словами адвокатів, у прокурорів немає доказів того, що Савченко планувала повалення влади
1
0
20:13 23.03.2018
Савченко підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту
0
0
19:50 23.03.2018