У Криму українських ультрас заочно засудили на 15 років в'язниці

поділитись

Суд Криму дав засудив проукраїнських футбольних фанатів клубу "Севастополь" до 15 років позбавлення волі. Про це повідомляє Черноморская.

Ультрас встигли виїхати з території півострова до того, як їх викликали до суду. Звинувачення їм оголосили заочно. Фанати, в свою чергу, відзначають, що нічого протизаконного не робили, не кажучи вже про терористичну діяльність, за яку їх судили. Вони вважають, що їх залучили до відповідальності нема за конкретні дії, а за любов до України.

"Поїхав з Криму, я ж був футбольним фанатом. До нас найчастіше приходили додому, до матері. ФСБ запитувало, де я, хто я, воюю я, чим займаюся на Україні?" - розповів один із засуджених, севастополець Ернест.

Він заявив, що російські спецслужби проводили у нього обшук.

"А ось недавно вже, перед 9 травня, приходили додому робили повний обшук. На наступний день був суд, на якому мені дали заочно 15 років за організацію терактів", - зазначив він.

Матеріал по темі: У Криму людей у ​​вишиванках вважають терористами

Ще один ультрас Юрій зазначив, що ФСБ діяло по накатаній схемі - відстежували проукраїнськи налаштованих кримчан в соціальних мережах, потім допитували родичів і близьких друзів, пізніше здійснювали обшук і обов'язково знаходили щось заборонене новою окупаційною владою.

"Вони обирали тих, хто був раніше пов'язаний з українським патріотизмом. Зараз вони проводять обшуки, викликають, розпитують, стежать за ними", - повідомив соратник Ернеста Юрій.

Нагадаємо, що Росія анексувала півострів більше року тому. Після цього всі судові процеси на території Криму відбуваються у відповідності з російським законодавством

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
18.01.2018
Вважається, що в ніч з 18 на 19 січня вода стає цілющою
0
0
23:07 18.01.2018
Чоловіки все частіше роблять підтяжку повік і різні ботокс-процедури
0
0
22:55 18.01.2018
Ветерани МВС не задоволені пенсією
0
0
22:16 18.01.2018
Українець перебував у федеральному розшуку
0
0
21:34 18.01.2018