СБУ припинила бензиновий бізнес терористів

поділитись
Пальне ввозили вночі на вантажних мікроавтобусах, які без реєстраційних знаків перетинали лінію розмежування за блок-постами

Українські силовики перекрили нелегальний канал постачання пального з тимчасово окупованих територій.

У райцентрі Біловодськ на Луганщині виявили заправку, яка працювала на території машинно-тракторної станції і продавала бензин і дизпаливо за значно заниженими цінами. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Силовики додали, що заправка працювала без будь-яких дозвільних документів. Пальне продавали оптом за попереднім замовленням і вроздріб населенню.

"Працівники СБУ встановили, що приміщення та потужності машинно-тракторної станції використовували як накопичувальну базу для нафтопродуктів, що нелегально ввозять з тимчасово окупованих терористами територій", - зазначили у відомстві.

Пальне ввозили вночі на вантажних мікроавтобусах, які без реєстраційних знаків перетинали лінію розмежування за блок-постами.

"Частину доходу від реалізації пального передавали ватажкам незаконних збройних формувань терористів, які контролювали цей протиправний бізнес", - підкреслили в СБУ.

Читайте також: "БРСМ-Нафта" виготовляла фальсифікований бензин - МВС

У спецслужбі підсумували, що на території машинно-тракторної станції вилучили понад 7 тонн дизпалива. Ведеться слідство.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Цього року урожай овочів і фруктів "зрушився" на 3 тижні вперед - експерт
0
0
19:42 22.07.2018
США також лідирують і у закупівлях українського легкого озброєння
0
0
19:06 22.07.2018
Перевага Олександра Усика над Муратом Гассієвим була дуже велика
0
0
18:30 22.07.2018
Автор стверджує, що "людей багато, приїхали з Севастополя. Є навіть туристи"
0
0
18:12 22.07.2018
Цікаво, що свою першу роль у кіно Ступка отримав через скандал
0
0
18:02 22.07.2018