СБУ припинила бензиновий бізнес терористів

поділитись
Пальне ввозили вночі на вантажних мікроавтобусах, які без реєстраційних знаків перетинали лінію розмежування за блок-постами

Українські силовики перекрили нелегальний канал постачання пального з тимчасово окупованих територій.

У райцентрі Біловодськ на Луганщині виявили заправку, яка працювала на території машинно-тракторної станції і продавала бензин і дизпаливо за значно заниженими цінами. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Силовики додали, що заправка працювала без будь-яких дозвільних документів. Пальне продавали оптом за попереднім замовленням і вроздріб населенню.

"Працівники СБУ встановили, що приміщення та потужності машинно-тракторної станції використовували як накопичувальну базу для нафтопродуктів, що нелегально ввозять з тимчасово окупованих терористами територій", - зазначили у відомстві.

Пальне ввозили вночі на вантажних мікроавтобусах, які без реєстраційних знаків перетинали лінію розмежування за блок-постами.

"Частину доходу від реалізації пального передавали ватажкам незаконних збройних формувань терористів, які контролювали цей протиправний бізнес", - підкреслили в СБУ.

Читайте також: "БРСМ-Нафта" виготовляла фальсифікований бензин - МВС

У спецслужбі підсумували, що на території машинно-тракторної станції вилучили понад 7 тонн дизпалива. Ведеться слідство.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Голод і розруха - ще не найстрашніше, що можна тут побачити
0
0
17:05 17.01.2018
Історія, в яку складно повірити. Але тим не менш, вона цілком реальна
0
0
16:55 17.01.2018
Людей стає все більше з кожною хвилиною
0
0
16:42 17.01.2018
Чиновники повинні відновити пенсійні виплати
0
0
16:19 17.01.2018