СБУ припинила бензиновий бізнес терористів

поділитись

0

318

Пальне ввозили вночі на вантажних мікроавтобусах, які без реєстраційних знаків перетинали лінію розмежування за блок-постами

Українські силовики перекрили нелегальний канал постачання пального з тимчасово окупованих територій.

У райцентрі Біловодськ на Луганщині виявили заправку, яка працювала на території машинно-тракторної станції і продавала бензин і дизпаливо за значно заниженими цінами. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Силовики додали, що заправка працювала без будь-яких дозвільних документів. Пальне продавали оптом за попереднім замовленням і вроздріб населенню.

"Працівники СБУ встановили, що приміщення та потужності машинно-тракторної станції використовували як накопичувальну базу для нафтопродуктів, що нелегально ввозять з тимчасово окупованих терористами територій", - зазначили у відомстві.

Пальне ввозили вночі на вантажних мікроавтобусах, які без реєстраційних знаків перетинали лінію розмежування за блок-постами.

"Частину доходу від реалізації пального передавали ватажкам незаконних збройних формувань терористів, які контролювали цей протиправний бізнес", - підкреслили в СБУ.

Читайте також: "БРСМ-Нафта" виготовляла фальсифікований бензин - МВС

У спецслужбі підсумували, що на території машинно-тракторної станції вилучили понад 7 тонн дизпалива. Ведеться слідство.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Окрім зарплати, пересічні громадяни оплачують народному обранцеві роботу помічників-консультантів, оренду житла, проїзд, телефонний зв’язок
0
0
08:27 17.08.2017
Пройшло три місяці з введення антиросійських санкцій
0
0
08:05 17.08.2017
В АТО не був, медалі - фейкові
0
0
07:32 17.08.2017
Українці можуть претендувати на звільнення Донбасу військовим шляхом через 5-10 років
0
0
07:21 17.08.2017