У Києві почали зносити незаконні газові заправки

поділитись

0

990

Власники обох заправок незаконно захопили землю, розмістили газові модулі під лініями електропередач, з порушенням охоронних зон підземних комунікацій

Почався демонтаж газових АЗС, незаконно встановлених у столиці. Про це повідомив в Facebook депутат Віталій Даниленко, який очолює відповідну тимчасову контрольну комісію Київради.

"Згідно з контрольним дорученням мера Віталія Кличка і рішенням тимчасової контрольної комісії, прийнято рішення про демонтаж особливо небезпечних для населення 14 АГЗС. О 4.00 відбувся перший демонтаж 2-х АГЗС "Єврогаз" і "LP-GAZ" по вул. Саперно-Слобідська у Голосіївському районі "- пише чиновник.

Як повідомляє депутат, власники обох заправок незаконно захопили землю, розмістили газові модулі під лініями електропередач, в межах червоних ліній з порушенням охоронних зон підземних комунікацій.

Участь у демонтажі взяли управління з питань надзвичайних ситуацій та Департамент благоустрою міста Києва.

Читайте також: Найдешевший бензин - або підробка, або контрабанда

Як зазначає Віталій Даниленко, це тільки перший крок зі звільнення столиці від таких заправок.

Нагадаємо, в 30 км від Києва на нафтобазі продовжують горіти резервуари з нафтопродуктами. 13 червня там загорілися ще 2 цистерни з паливом. Зараз працівники ГСЧС відкачують пальне і чекають вигорання палаючих ємностей. Також на нафтобазі зберігається загроза нового вибуху.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Фінансовий консультани порадив, як правильно витрачати гроші
0
0
10:56 19.08.2017
Коломойський погрожує судом Ryanair за втрату частини надприбутку
0
0
10:12 19.08.2017
Кілька депутатів потрапили в поле зору прокуратури. Більшість із них можуть позбавити недоторканності
0
0
09:31 19.08.2017