Москаль запропонував бізнесменам утекти з "ЛНР" за винагороду

поділитись
На початку 2000-х чимало підприємств із сусідніх країн, які вступили в ЄС, розташували свої потужності на Закарпатті. Вони отримали тут серйозні податкові пільги

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль запропонував додаткові пільги підприємцям, які виїдуть з окупованої самопроголошеними "ДНР" та "ЛНР" територію. Про це повідомляє офіційний сайт Москаля.

"У разі переїзду підприємства зможуть отримати й чималі податкові пільги—звільнення від сплати податку на прибуток та на додану вартість", - повідомив він.

Голова Луганської ОДА наголошує, що такий прецедент реалізували в Закарпатській облдержадміністрації.

"Там діяв закон про спеціальний режим інвестиційної діяльності. На початку 2000-х чимало підприємств із сусідніх країн, які вступили в ЄС, розташували свої потужності на Закарпатті. Вони отримували тут серйозні податкові пільги й мали змогу найняти відносно дешеву, але кваліфіковану робочу силу", - повідомив він.

Москаль зазначив, що уряд та Верховна Рада завдяки таким рішенням та постановам зроблять з терористичних угрупувань банкрутів. Він розробив відповідний законопроект і незабаром представить на розгляд парламента.

Матеріал по темі: Новоташківку обстрілюють сепаратисти - люди ховаються у підвалах

Нагадаємо, що на окупованій території Донбасу часто бунтують місцеві мешканці через високі ціни на продукти споживання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Клінічні ознаки хвороби виявили у чотирьох членів родини
0
0
08:50 17.07.2018
Чиновник не впорався з керуванням через "зеленого змія"
0
0
08:37 17.07.2018
Експерт розповів, що буде з євробляхами, а маршрутники підняли ціни на проїзд
0
0
08:30 17.07.2018
Через підвищення ціни на газ зупинилось підприємство, яке виробляє рідкий хлор, що використовують водоканали для знезараження питної води
0
0
08:21 17.07.2018
Українська влада навіть патріотизм перетворила на інструмент збагачення
0
0
07:48 17.07.2018