Відносини Вєрки Сердючки та її "сценічної" матері дуже ніжні.

Відомий в Україні та за її межами шоумен Андрій Данилко дав відверте інтерв'ю Каті Осадчій в її програмі "Світське життя".

Андрій неоднозначно висловився стосовно стосунків з акторкою, яка грає на сцені матір ексцентричної української провідниці.

"У нас дуже ніжні стосунки. Ми можемо удвох залишитися в номері. Але це ж нічого не означає. Проте були й такі моменти, коли це переростало у щось більше. Ну і що тут такого? Ну, розумієте, це завжди відбувається на п'яну голову", - зізнався він.

Читайте також: В продажу з'явився чоловічий варіант "50 відтінків сірого"

Популярні новини зараз
"Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Виконавцеві ролі Вєрки Сердючки вже тривалий час приписують роман з "мамою Вєри" Інною Білокінь. Інна постійно перебуває поруч з Андрієм. Дівчина завжди підтримує всі творчі та особистісні починання шоумена.

Однак молоді люди раніше запевняли, що між ними виключно дружні стосунки, які тривають вже 22 роки.

Так чи інакше, особисте життя Данилк, як і раніше вкрите завісою таємниці.