"Ти ще відкриєш очі" - Руслана на концерті пам'яті Кузьми (фото)

поділитись
Тих , хто приходив на його концерти, Кузьма називав найкращими людьми України. Нині тут зібралося 40 тисяч найкращих людей

[gallery]

Учора, 21 червня, на стадіоні "Арена Львів" відбувся концерт пам'яті Андрія Кузьменка, лідера гурту "Скрябін".

Про це пише Gazeta.ua.

Першою на сцену вийшла Руслана із авторською піснею "Ти ще відкриєш очі". Після неї відомі українські музиканти виконували пісні Кузьми.

Серед них - Святослав Вакарчук, Брати Гадюкіни, Олександр Положинський із гурту "Тартак", Фагот з ТНМК, Тарас Чубай, Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, гурти "Скай", "Пающіє Труси". Наприкінці пісню "Старі фотографії" заспівала Наталя Могилевська.

Читайте також: Мама Кузьми Скрябіна написала книгу про сина

"Тих, хто приходив на його концерти, Кузьма називав найкращими людьми України. Нині тут зібралося 40 тисяч найкращих людей", - сказав Сашко Положинський до глядачів.

А вони, в свою чергу, співали, танцювали, плакали.

Люди заполонили усі сектори, окрім тих, що за сценою, а також - футбольне поле. Квитки продавали за ціною до 1 тисячі гривень.

На сцені на великому екрані транслювали усміхнене обличчя Андрія. Протягом концерту зображення змінювалися: то показували кліпи "Скрябіна", то прижиттєві відео Кузьми з його зйомок, подорожей, спілкування з друзями.

Аби трішки розвеселити публіку, лідер гурту "Тартак" згадав, як Андрій Кузьменко вигадав колись, як можна оголошувати музикантів.

"Ми так сміялися, як він казав: "Уявіть, на сцену виходить Іво і його Бобул або Алла і її Кудлай" і при тому розливав своє дзвінке "Ха-ха-ха". Давайте я зараз, за методом Андрія, прочитаю ім'я та прізвище нинішніх виконавців. Отже, будуть виступати Світлана і її Лобода, Арсен і його Мірзоян, Тарас і його Чубай. А в кожній пісні звучатиме сьогодні Андрій і його Кузьма", - сказав музикант.

Нагадаємо, 2 лютого в ДТП загинув лідер українського гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко.

20 травня в столичному Палаці спорту відбувся перший концерт – триб'ют Пам'яті Кузьми Скрябіна.

Після Львова музиканти зі "Скрябіна" планують організувати такий захід у Харкові, а згодом і в інших українських містах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Діденко привітала українців із Зеленою неділею
0
0
05:55 28.05.2018
Тіла 80-річної жінки та її 82-річного чоловіка мали зовнішні ознаки насильницької смерті
0
0
04:44 28.05.2018
Показали архівні записи останньої в історії панахиди за преподобним Іони
0
0
04:14 28.05.2018
Експерт розповів, що чекає на українців в наступному опалювальному сезоні
0
0
00:50 28.05.2018