90 українських комбайнів розграбували в Криму

поділитись
Збитки від розворовування українських комбайнів у Криму становлять близько 4-5 млн рублів або 2 млн грн

Націоналізовану українську техніку розікрали ще до її прийняття і закріплення за ГП "Кримський зерновий елеватор".

Про це заявив на засіданні комітету Самопроголошеного кримського парламенту з аграрної політики, екології та природних ресурсів гендиректор підприємства Валерій Коваленко.

"Це комбайни, раніше націоналізовані, і вони були закріплені за ДП "Кримський зерновий елеватор" і передані нам. Ми провели повністю інвентаризацію цієї техніки, до прийняття та закріплення її за нами в березні техніку розікрали", - повідомляє Коваленко.

За підрахунками фахівців, збитки від розворовування українських комбайнів у Криму становлять близько 4-5 млн рублів або 2 млн грн.

Коваленко також повідомив, що ДП подало в поліцію заяву про те, що трапилося і підготувало всі необхідні документи. Однак зараз гендиректор не володіє інформацією щодо результатів розслідування.

Читати також: Україна "експортує" сир до Криму замість Європи

За словами Валерія Коваленка, за Кримським зерновим елеватором було закріплено 87 зернозбиральних машин марки "Полісся-812" і "Славутич".

Всього на території Криму націоналізували 142 комбайна українського підприємства "Украгролізинг" і 45 комбайнів Державної продовольчої зернової корпорації України.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Діденко привітала українців із Зеленою неділею
0
0
05:55 28.05.2018
Тіла 80-річної жінки та її 82-річного чоловіка мали зовнішні ознаки насильницької смерті
0
0
04:44 28.05.2018
Показали архівні записи останньої в історії панахиди за преподобним Іони
0
0
04:14 28.05.2018