Екс-помічник глави Міноборони воює в "ДНР"

поділитись
Екс-помічник глави Міноборони прогнозував найближчим часом заворушення в рядах ВСУ. При цьому, його звільнили за некомпетентність ще у 2008 році.

Екс-помічник міністра оборони України генерал-майор Олександр Коломієць перейшов на бік так званої "ДНР". При цьому, у Генштабі заявили, що генерала було звільнено з Міноборони ще у 2008 році.

"Я - генерал-майор збройних сил України Коломієць Олександр В'ячеславович, моя остання посада - помічник міністра оборони України, головний військовий аналітик. Буду працювати на благо "Донецької народної республіки", - заявив він на прес-конференції в Донецьку.

На прес-конференції він підкреслив, що 19 років працював обласним військовим комісаром Донецької області. Він виїхав сам і вивіз із Києва сім'ю, тому що боявся переслідувань з боку влади.

Колишній чиновник Міноборони підкреслив, що багато військові перейшли на бік самопроголошених республік.

"Багато офіцерів української армії дзвонять і хочуть сюди повернутися. Але вони бояться через те, що там їх не відпустять. Поки йдуть тільки переговори, але найближчим часом, думаю, вони повернуться", - зазначив Коломієць.

Читайте також: Бійці АТО спіймали російського снайпера на Донбасі

У штабі АТО заявили, що генерала звільнили за некомпетентність ще у 2008 році.

"Генерал-майор запасу Коломієць був звільнений з лав Збройних сил в 2008 році. У цей період він був керівником Донецького комісаріату близько 8 років. Причина його звільнення - некомпетентність, він не тягнув посаду начальника відділу аналізу інформації. До того ж він часто, як приватна особа, їздив в Російську Федерацію. Військовослужбовці зобов'язані інформувати про такі візити, але він процедуру порушував. Це викликало до нього питання у військової контррозвідки, було ініційовано відсторонення, а з часом його звільнили", - сказав керівник прес-служби Генштабу Владіслав Селезньов.

Нагадаємо, що вчора на Донбасі затримали розвідувально-диверсійну групу терористів, серед яких був російський снайпер, який воював в Абхазії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
США також лідирують і у закупівлях українського легкого озброєння
0
0
19:06 22.07.2018
Перевага Олександра Усика над Муратом Гассієвим була дуже велика
0
0
18:30 22.07.2018
Автор стверджує, що "людей багато, приїхали з Севастополя. Є навіть туристи"
0
0
18:12 22.07.2018
Цікаво, що свою першу роль у кіно Ступка отримав через скандал
0
0
18:02 22.07.2018
Канадська делегація побачила провокації бойовиків на записах з камер відеоспостереження
0
0
17:54 22.07.2018