Патріота-медика не беруть захищати Україну

поділитись
Військкомат не проти взяти Богдана доброольцем, але хлопця недопускає медкомісія. У нього проблеми із зором

Богдана Кунанця з селища Немирів, що на Львівщині, працівники місцевого військомату не хочуть брати добровольцем в лави захисників України, хоча за фахом Богдан медик, має досвід роботи. Причина – проблеми із зором.

Патріот вже не перший місяць оббиває пороги військоматів. Проситься взяти його в зону АТО. За словами працівників Яворівського-Мостиського об'єднаного військового комісаріату, вони б взяли хлопця захищати державу, але його недопускає медкомісія.

Патріот пояснює, що згоден навіть бути інструктором з медичної підготовки на полігоні. Хлопець переконаний, що проблеми з зором не заважатимуть надавати медичну допомогу навіть на війні.

"Я закінчив Бериславський медичний коледж, що на Херсонщині, півтора року відпрацював у екстреній медичні допомозі у місті Цюрупинську. А зараз працюю на "швидкій" в Новояворівську. Не розумію, чому мене не можуть узяти в АТО?" - дивується Богдан.

Читайте також: На Прикарпатті бійців АТО реабілітують малюванням (фото)

Досвід хлопця може стати у нагоді для порятунку бійців на фронті. Богдан розповідає, що він не одружений та зможе служити державі без перепочинку, намагається переконати військомат у серйозності свого рішення. Проте все марно.

"Родина в нас патріотична. Батьки розуміють мене на підтримують. Хочу служити Україні", - скаржиться дипломований фельдшер Богдан Кунанець.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У анексованому Криму велика проблема з відпочиваючими
0
0
04:19 22.07.2018
За першу половину року молочний кошик українців подорожчав на 5,6 гривень
0
0
03:46 22.07.2018
Прив'язаний до стовпа чоловік розповів поліції Чернігова, хто винен в події
0
0
03:13 22.07.2018
Військові літаки і вертоліт влаштували справжній переполох у місті
0
0
02:28 22.07.2018