В окупованому Криму з'явиться "власний" мобільний оператор

поділитись
Оператора планують ввести у вжиток влітку, а внутрішні технічні дзвінки для перевірки роботи мережі вже проводилися

Власником нового мобільного оператора стане "Кримтелеком". Компанія отримала ліцензію від Роскомнагляду для роботи на півострові.

Про це повідомляє видання "РІА Новості".

"Назва, концепція, дизайн, аж до тарифних планів - все продумано. Для того, щоб включити і почати надавати послуги зв'язку, залишилося виконати формальності: потрібно закінчити оформлення документів, мережі здати в експлуатацію, службам ввести необхідні системи білінгу. Цей процес зараз йде", - розповів "віце-прем'єр" республіканського уряду Дмитро Полонський.

Читайте також: У "ЛНР" запрацював власний оператор стільникового зв'язку

За його словами, оператора планують ввести у вжиток влітку, а внутрішні технічні дзвінки для перевірки роботи мережі вже проводилися.

Наразі у окупованому Криму працює лише один російський мобільний оператор - "К-Телеком". Він отримав частоти від "МТС Україна".

Нагадаємо, у серпні 2014 телекомунікаційна компанія МТС Україна припинила обслуговувати абонентів. Після цього перестали працювати ще два українських оператори - Київстар та Life.

В грудні ліцензію Роскомнадзора на забезпечення Криму стільниковим зв'язком отримала дочірня компанія "Таттелекома" - "Елемте-інвест" з Казані. Однак компанії доведеться закуповувати дороге закордонне обладнання, що може затягнутися, через падіння курсу рубля. Ліцензії, надані компанії, діють до кінця 2019 року.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Все більше українців відмовляються від м'яса з міркувань гуманності і здоров'я
0
0
07:31 15.12.2017
Водій різко змінив свою думку після спілкування з ветеранами
0
0
23:41 14.12.2017
Анатолій Поляков дев'ять місяців провів у застінках "ЛНР"
0
0
22:22 14.12.2017