У Краматорську викрили конвертцентр з 50-мільйонним обігом (відео)

поділитись
Конвертаційний центр "обслуговував" низку місцевих підприємств, які занижували базу для оподаткування та переводили кошти у готівку

Співробітники СБУ і прокуратури в Краматорську припинили діяльність "конвертаційного центру", через який зловмисники вивели в тіньовий обіг понад 50 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Конвертаційний центр "обслуговував" низку місцевих підприємств, які у такий спосіб занижували базу для оподаткування та переводили кошти у готівку. Частина з них співпрацювала з компаніями-контрагентами, що зареєстровані на тимчасово окупованих терористами територіях", - повідомляє СБУ.

Силовики під час обшуків в офісних приміщеннях "конвертаційного центру" та приміщеннях його організаторів знайшли та конфіскували 12 печаток, рахунки та реквізити фіктивних фірм, задіяних у фінансовій схемі.

Співробітники спецслужби також вилучили фіктивну господарсько-фінансову документацію і статути підприємств, що підтверджують зв'язок цих фірм з реально діючими суб'єктами підприємницької діяльності.

Матеріал по темі: СБУ ліквідувала конвертаційний центр з "російським слідом"

"Зараз на рахунки фіктивних фірм у банківських установах накладено арешт. Правоохоронці отримали постанову суду на доступ до цієї інформації, яка є банківською таємницею", - йдеться в повідомленні.

Силовики перевіряють причетність працівників фіктивного центру до фінансування терористів самопроголошених "ДНР" та "ЛНР".

Нагадаємо, що в Києві СБУ 26 травня викрила конвертаційний центр, через який з початку року вивели понад 800 млн. грн. в тіньовий обіг.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
12.12.2017
Переговори щодо продажу вели ще з 2016 року
0
0
13:03 13.12.2017
Вбивцею виявилась найрідніша людина
0
0
12:48 13.12.2017
Українського захисника засмутило відношення до військовослужбовців, який захищають країну на Донбасі
0
0
12:08 13.12.2017
Так можна не тільки позбутися боргів, а ще й отримати пасивне джерело прибутку
0
0
11:52 13.12.2017