В Омську випустили туалетний папір, на якому надрукували санкції західних країн проти Росії. Про це повідомляє Flashsiberia.

Туалетний папір випустили під брендом "Наша відповідь". Вартість двох рулонів паперу, упакованого в барвисту тубу із зображенням президента США Барака Обами, канцлера Німеччини Ангели Меркель і прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, становить 990 рублів.

"На 19 метрах високоякісного двошарового паперу, виготовленого з 100% целюлози, надруковані основні положення документа про обмежувальні заходи на адресу Росії, прийнятих ЄС 12 вересня 2014 і відображених у Official Journal of the European Union. Текст наводиться в скороченому варіанті і дублюється на всьому протязі рулону", - повідомили в компанії-виробнику.

Матеріал по темі: У Росії через санкції пропадає полуниця

"Автор" проекту туалетного паперу Кирило Колясін розповів, що перша партія склала одну тисячу упаковок.

Нагадаємо, що текст документа про обмежувальні заходи на адресу Росії, прийняли до ЄС 12 вересня 2014. 6 червня Рада Європи продовжив обмеження проти Росії до кінця 2015 року. У відповідь Росія в серпні 2014 ввела відповідні санкції, які поширилися на продукцію агропромислового сектора із США, держав ЄС, Канади, Австралії та Норвегії.