Заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян розповів, скільки коштує капітальний ремонт автомобільних доріг в Україні.

Вартість капремонту 1 кілометра дороги завширшки в чотири і більше смуг коштує приблизно 15-40 мільйонів гривень. Про це на "Годині запитань" до уряду в парламенті розповів Володимир Омелян.

"Нині орієнтовна вартість капітального ремонту 1 км автомобільної дороги першої, другої категорії становить 15-40 млн грн, поточний ремонт - від 3 до 15 млн грн. Роботи з ліквідації ям - орієнтовна вартість 1 кв. м від 183 до 469 грн залежно від технології виробництва робіт", - повідомив заступник міністра.

Читайте також: Дороги будуватимуть за гроші митниці - Порошенко

Омелян також зазначив, що підсумкова вартість робіт залежить від геологічних умов, рельєфу місцевості та інших чинників.

Популярні новини зараз

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Дзідзьо розкрив деталі розлучення зі Slavia: "Я людина порядна, і доведу це"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

При цьому роботи з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту переважно проводять приватні дорожньо-будівельні компанії.

"Водночас наше міністерство ввело новацію. З'явився окремий розділ на сайті міністерства. На ньому є інтерактивна карта, на якій будь-хто охочий може прив'язати якість виконання робіт і тих ресурсів, які були витрачені на ремонт, до реалій. А тоді повідомити міністерству в режимі онлайн", - додав чиновник.

Нагадаємо, за даними Укравтодору, наразі більше 150 тисяч кілометрів з 170-тисячного покриття дорожньої мережі України потребують капітального чи поточного ремонту та реконструкції.