На Закарпатті село провалюється під землю (відео)

поділитись
Правонаступники шахти видобувають вугілля відкритим способом, на кар'єрі. Провалля селяни засипають самотужки, або за кошти виділені із бюджету села

Залежні бурого вугілля, що знаходяться під закарпатьским селом Ільницею, колись були золотою жилою, а сьогодні стали справжнім прокляттям для селян.

Ще за Австро-Угорщини в Ільниці видобували вугілля. Під найбільшим в Закарпатті селом і нині пролягають вугільні шахти. Раніше ніхто не звертав уваги на те, що вони проходять під будинками, а сьогодні ці шахти приносять селянам багато проблем.

Особливо ситуація загострилася близько шести років тому, коли в Ільниці почали утворюватися провалля, пише Голос Карпат.

Сьогодні вугілля в шахтах ніхто не видобуває. В дев'яностих закрили останню шахту "Ільницьку", адже вона перестала приносити прибутки.

Правонаступники шахти видобувають вугілля тільки відкритим способом, на кар'єрі. Тому і компенсації людям отримувати нема звідки. Провалля засипають самотужки, або за кошти виділені із бюджету села.

Читайте також: На Закарпатті знайшли село-гексаграму

"Писали ще і до Тимошенко Юлії Володимирівни, в той час коли вона була прем'єром, і у область, і до наших депутатів. До кого тільки не зверталися. Обіцяли, що буде зроблено таке управління, Юлія Володимирівна тоді дала відповідь. Но то, як кажуть, все лишилося на бумазі", - пояснює ситуацію заступник сільського голови Василь Химинець.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Роботи планують почати вже навесні
0
0
19:43 19.02.2018
Населення України може зменшитися на 6 мільйонів
0
0
18:56 19.02.2018