Залежні бурого вугілля, що знаходяться під закарпатьским селом Ільницею, колись були золотою жилою, а сьогодні стали справжнім прокляттям для селян.

Ще за Австро-Угорщини в Ільниці видобували вугілля. Під найбільшим в Закарпатті селом і нині пролягають вугільні шахти. Раніше ніхто не звертав уваги на те, що вони проходять під будинками, а сьогодні ці шахти приносять селянам багато проблем.

Особливо ситуація загострилася близько шести років тому, коли в Ільниці почали утворюватися провалля, пише Голос Карпат.

Сьогодні вугілля в шахтах ніхто не видобуває. В дев'яностих закрили останню шахту "Ільницьку", адже вона перестала приносити прибутки.

Правонаступники шахти видобувають вугілля тільки відкритим способом, на кар'єрі. Тому і компенсації людям отримувати нема звідки. Провалля засипають самотужки, або за кошти виділені із бюджету села.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Читайте також: На Закарпатті знайшли село-гексаграму

"Писали ще і до Тимошенко Юлії Володимирівни, в той час коли вона була прем'єром, і у область, і до наших депутатів. До кого тільки не зверталися. Обіцяли, що буде зроблено таке управління, Юлія Володимирівна тоді дала відповідь. Но то, як кажуть, все лишилося на бумазі", - пояснює ситуацію заступник сільського голови Василь Химинець.