Вугільні підприємства родини Януковича повернуть державі - Жебрівський

поділитись
Губернатор Донецької області хоче списати борги шахтам

Вугільну корпорацію "МАКО", яка належить синові збіглого президента Віктора Януковича, хочуть повернути в держвласність.

З такою ініціативою виступив голова Донецької облвоєнно-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. На його думку, однією з основних завдань влади у вугільному секторі є "повернення в держвласність незаконно приватизованих збагачувальних фабрик і багатих покладів вугілля. Це ж торкається і корпорації "МАКО" Олександра Януковича. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"У часи Януковича найпривабливіші з них перекочували у власність сина президента - були оформлені на корпорацію "МАКО" і супутні фірми. Перед правоохоронними органами поставлено завдання повернути незаконно відібрані в держави об'єкти", - сказав Жебрівський.

До речі, він також збирається клопотати перед урядом про прийняття держпрограми з підтримки вугільних підприємств регіону: "Вона включатиме питання капітальних інвестицій у роботу шахт. У той же час підприємства отримають чітке завдання: кінцевий термін виходу на рентабельність - друге півріччя 2016 років. За нашими попередніми підрахунками, це реально".

Читайте також: Харків'янин фінансував терористів через Фонд гарантування вкладів

Сьогодні лише одне вугільне держпідприємство працює прибутково – це компанія "Червоноліманська". А останні, за словами губернатора, залишаються на плаву за рахунок колосальних дотацій з держбюджету. Хоча борги деяких об'єднань досягають 1,6-1,7 млрд грн. і тому можливо їх закриють.

Тому зараз гостро коштує питання про те, щоб списати заборгованості підприємств, повідомив Жебрівський.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
17.08.2018
Справу "догхантера" Святогора направлено до суду
0
0
10:51 18.08.2018
Рятувальники відчинили каналізаційні люки для спуску води з дорожнього полотна
0
0
10:42 18.08.2018
Коротко про головне, що сталося за минулу добу
0
0
09:52 18.08.2018
Відповідні препарати були ввезені на територію країни незаконно
0
0
09:44 18.08.2018