MasterCard звинувачують у завищенні комісії

поділитись
Як кажуть у Брюсселі, представники країн, що не входять до ЄС, ймовірно, платять значно вищі комісії, ніж європейські споживачі

Міжнародна платіжна система MasterCard брала необґрунтовано високі комісії із власників карток і ритейлерів, заявив Євросоюз після проведення антимонопольного розслідування щодо компанії.

"Зараз ми підозрюємо MasterCard у тому, що ця платіжна система штучно підвищувала комісії по картках, що могло завдати збитків покупцям і ритейлерам в ЄС", - заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргарет Вестагер, повідомляє ВВС.

Брюссель оголосив про проведення антимонопольного розслідування щодо MasterCard ще навесні 2013 року. У ЄС заявляли, що практика зняття компанією деяких комісій погіршує конкурентоздатність у єдиному європейському просторі.

Читайте також: Окупаційна влада Криму заявила про повернення MasterCard на півострів

Крім того, Єврокомісія заявила про намір перевірити законність збору міжбанківських мит з платежів іноземних туристів. Як кажуть у Брюсселі, представники країн, що не входять до ЄС, ймовірно, платять значно вищі комісії, ніж європейські споживачі.

Платіжна система Visa, щодо якого аналогічне розслідування провели у 2013 році, тоді погодилися скоротити розмір комісійних на 60% і пообіцяла переглянути правила щодо комісійних платежів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Українська дзюдоїстка ефектно здобула перемогу на Grand Slam у Німеччині
0
0
04:14 24.02.2018
Військові пішли домагатися справедливості до міського голови
0
0
03:33 24.02.2018
У мережі показали пограбований маєток колишнього генпрокурора Пшонки
0
0
02:15 24.02.2018
Охочих подивитися на виставку було досить мало
0
0
23:57 23.02.2018