Херсонські податкові слідчі не пустили до Криму 20 тонн цукру та дев'ять тонн морозива. Товар вартістю 700 тисяч гривень везли з Київщини.

Про це повідомляє ТСН.

Папери для в'їзду в Крим оформлювали у Херсоні. На митному посту документи перевірили і з'ясували, що вони підроблені.

Читайте також: Митники затримали контрабанду бурштину на п'ять мільйонів гривень (фото)

Організації, що їх видали, відкриті на втрачені паспорти двох місцевих жителів. Наразі правоохоронці встановлюють особи організаторів фіктивних підприємств та держслужбовців, що можуть бути причетними до правопорушення.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще

"Наразі на вказану продукцію накладено арешт і вирішується питання щодо його реалізації для відшкодування завданих державі збитків", - повідомляє начальник відділу слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області Олександр Ріманов.