Сьогодні на регульованому пішохідному переході в центрі Миколаєва на проспекті Леніна маршрутка збила двох жінок та дитину. Загинула молода жінка.

Про це повідомили очевидці трагедії.

"Маршрутка їхала на великій швидкості і навіть після зіткнення не зупинилася. Молода жінка загинула на місці, ще одна жінка і хлопчик – госпіталізовані. Вони переходили проспект на зелений сигнал світлофора", - розповіла свідок трагедії Світлана.

Читайте також: ДТП у Львівській області: постраждали четверо дітей

За словами очевидців, водій з'явився на місці аварії пізніше. Його привели якісь люди. Припускають, що це були пасажири маршрутки. Чоловік стверджує, що у транспорта відмовили гальма, і саме через це він не зміг зразу зупинитися.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
Показати ще

Наразі на місці події працюють робітники міліції.