СБУ припинила ввезення контрабанди нафтопродуктів з Росії на Донбас

поділитись

0

256

Поблизу державного кордону біля селища Пантюхине Новопсковського району Луганської області виявили незаконно прокладений нафтопровід довжиною близько кілометра

У зоні проведення спецоперації в Донецькій області співробітники СБУ перекрили канал контрабанди нафтопродуктів з території Російської Федерації.

Про це сьогодні повідомили в прес-службі Служби безпеки.

"СБУ спільно з державною фіскальною службою в районі проведення антитерористичної операції перекрила канал контрабанди нафтопродуктів з території Російської Федерації в Україну", - йдеться в повідомленні.

Поблизу державного кордону біля селища Пантюхине Новопсковського району Луганської області виявили незаконно прокладений нафтопровід довжиною близько кілометра. Трубопровід виходив на територію приватного домоволодіння. Там і проводили розлив нафтопродуктів.

Читайте також: Азербайджанці намагалися провезти в Донецьк 10 тонн контрабандного м'яса

Співробітники Служби безпеки також виявили та вилучили обладнання для перекачування нафти і замасковану цистерну ємністю 50 кубометрів, в якій зберігалося п'ять тонн паливно-мастильних матеріалів. Знайдено ще 50 тонн пального. Трубопровід демонтували.

Наразі правоохоронці порушили кримінальну виробництво за статтею "незаконне транспортування з метою збуту підакцизних товарів". Оперативно-слідчі дії тривають.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Окрім зарплати, пересічні громадяни оплачують народному обранцеві роботу помічників-консультантів, оренду житла, проїзд, телефонний зв’язок
0
0
08:27 17.08.2017
Пройшло три місяці з введення антиросійських санкцій
0
0
08:05 17.08.2017
В АТО не був, медалі - фейкові
0
0
07:32 17.08.2017
Українці можуть претендувати на звільнення Донбасу військовим шляхом через 5-10 років
0
0
07:21 17.08.2017