"Нафтогаз" хоче відсудити у "Київенерго" Ахметова 3,9 млрд грн

поділитись
Всі кошти, що надходять від споживачів, перераховуються "Нафтогазу". Тому сума накопиченої заборгованості за газ - це заборгованість споживачів, в тому числі і держави

НАК "Нафтогаз України" подав позови про стягнення з ПАТ "Київенерго" 3,916 млрд грн боргів і санкцій за спожитий в 2014-2015 газ. Розгляд позовів в Господарському суді Києва заплановано на 11 серпня.

Про це повідомляє портал "Судова влада України".

У "Київенерго" повідомили, що не згодні з нарахованими санкціями.

"Ми вважаємо необґрунтованими санкції, нараховані" Нафтогазом "на заборгованість компанії і саме цю позицію ми плануємо відстоювати в суді", - заявила директор з правового забезпечення енергокомпанії Ольга Ієвлева.

У "Київенерго" звернули увагу на те, що заборгованість компанії за газ безпосередньо залежить від розрахунків споживачів за тепло- та електроенергію, а також від розрахунків ДП ​​"Енергоринок" за електроенергію.

Читайте також: "Укрнафта" подала до британського суду на "Нафтогаз"

"Розрахунки за тепловий газ здійснюються через спеціальні рахунки, створені за розпорядженням Кабміну. Всі кошти, що надходять від споживачів, перераховуються безпосередньо "Нафтогазу". Тому сума накопиченої заборгованості за газ - це заборгованість споживачів, в тому числі і держави", - зазначила фіндиректор" Київенерго "Тетяна Грязнова.

"Компанія неодноразово зверталася в "Нафтогаз" з проханням реструктуризувати борг, але НАК не дала згоди", - додала фіндиректор.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Доля Донбасу, економічне становище країни та багато іншого
0
0
09:06 21.02.2018
Президент сьогодні підписав закон про реінтеграцію Донбасу
0
0
08:23 21.02.2018