Міністр культури В'ячеслав Кириленко спростував інформацію, опубліковану французьким виданням "Оuest-France", в якій йдеться про заборону на території України фільмів за участю Жерара Депардьє.

Про це повідомляє Українська правда.

Кириленко зазначив, що два тижні тому громадська ініціатива "Відсіч" та низка інших громадських організацій дійсно передали Мінкульту список з 500 осіб.

До нього увійшли діячі кульутри різних країн, які висловлюються на підтримку порушень територіальної цілісності України. Проте Жерара Депардьє там немає.

"Цей список ми з відповідним супроводом згідно з чинним законодавством переслали в СБУ, вона повинна вивчити наявність загроз територіальній цілісності, в цьому випадку з боку Жерара Депардьє та ще чотирьохсот з чимось осіб, дати свої висновки, і тільки після цього може бути введений режим санкцій", - наголосив міністр.

Популярні новини зараз
ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

Міністр зауважив, що французьке видання помилилось. Більше того, в Україні не заборонять фільм за участю Депардьє навіть у разі введення проти нього санкцій.

Нагадаємо, що "Оuest-France" повідомило, що Жерар Депардьє й Емір Кустуріца потрапили у список з 600 осіб, які загрожують національній безпеці України.

Читайте також: Жерар Депардьє в Каннах вигукнув "Слава Україні"

У статті також говорилося про те, що в Україні заборонено згадувати Депардьє у ЗМІ і демонструвати фільми з його участю. Нещодавно концерт "Любов врятує світ" , на якому анонсували хедлайнером Еміра Кустуріцу, відмінили.