Кияни можуть поскаржитися на стихійну торгівлю в соцмережі

поділитись
Ми просимо кожного, хто бачить осередки стихійної торгівлі - фотографуйте і разом з інформацією про місце залишайте фото на сторінці - Максим Кузьменко

Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА закликав киян разом боротися з сезонною стихійною торгівлею. Для цього в Facebook створена сторінка "Стоп Стіхійка". Її мета - об'єднати зусилля влади і киян у боротьбі з цим явищем.

Про це повідомили в прес-службі міськадміністрації.

"Ми просимо кожного, хто бачить осередки стихійної торгівлі - фотографуйте і разом з інформацією про місце залишайте фото на сторінці. Ми будемо обробляти інформацію, яка надходитиме від киян, і передавати її нашим інспекторам. Але цього можна досягти тільки при активній участі людей" , - підкреслив директор Департаменту Максим Кузьменко.

За його словами, значна частина центру міста очищена від стихійної торгівлі. Однак у більшості районів, особливо в людних місцях, вона ще процвітає.

"На жаль, кияни не розуміють, на яку небезпеку наражаються, купуючи товари в таких місцях. Справа в антисанітарії, в безконтрольності і безвідповідальності стихійних продавців", - сказав директор Департаменту.

Читайте також: Київські патрулі штурмують стихійні ринки (відео)

Кузьменко також додав, що людям, які збувають свої продукти під відкритим небом, міська влада готова запропонувати місця на найближчих ринках.

"Вартість одного дня "торгівлі" з піддона, якщо враховувати оплату "кришувальникам", вища за вартість легального дня на офіційному ринку. Але на ринку і покупець, і продавець почуваються більш захищеними. Покупці мають можливість купити якісну перевірену продукцію, а продавці - торгувати легально. Виграють усі", - сказав він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Курс гривні по відношенню до євро підскочив на 22 копійки
0
0
12:08 22.03.2018
Послугу потрібно буде не тільки замовити, але і оплатити
0
0
11:47 22.03.2018
Тарифи зміняться вже з наступного місяця
0
0
11:18 22.03.2018
Нові напрямки запровадять вже зовсім скоро
0
0
11:05 22.03.2018
Слідкуйте за своїми вчинками, адже сьогодні вони набувають важливого значення
0
0
10:40 22.03.2018