Банки відбиратимуть квартири за борги попередніх власників

поділитись
Попередній власник житла міг закласти квартиру як заставу. А нові власники мають сплачувати його борги

Відтепер покупці нерухомості не лише можуть доплачувати за попередні борги по квартироі. Банки зможуть відбирати в українців квартири, які були під заставою ще у попередніх власників.

В Україні багато випадків, коли фізична особа купує квартиру, а через деякий час з'являється певний банк і претендує на цю нерухомість. Річ у тім, що попередній власник житла міг закласти його як заставу. А коли він ставав неплатоспроможним, то за рішенням суду квартира знімалася із застави.

Згодом банки можуть повертати нерухомість до застави. І на момент цього рішення квартирою володіла вже інша людина. До моменту відновлення заставного статусу квартири, її могли фіктивно продати вже кілька разів. В будь-якому разі, страждали лише кінцеві власники житла.

В таких випадках банки мають повне право на заставне майно. А у власників є вибір: або погасити кредит, або віддати майно. Іноді банки погоджуються на реструктуризацію заборгованості.

Читайте також: В Україні новий бум фінансових пірамід

Щоб не стати жертвами таких схем, експерти радять перед покупкою перевіряти всю історію житла, в тому числі вимагати виписки, що житло не є заставним. Також не треба вестися на дуже низьку ціну.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Ці прості дії допоможуть вижити в ту хвилину, коли поруч нікого немає
0
0
17:02 19.02.2018
Цього разу засідання точно не можна назвати спокійним
0
0
16:50 19.02.2018
Головним джерелом інфекції вважають питну воду
0
0
16:04 19.02.2018
Все, що напишете, буде використано проти вас?
0
0
15:44 19.02.2018