Банки відбиратимуть квартири за борги попередніх власників

поділитись
Попередній власник житла міг закласти квартиру як заставу. А нові власники мають сплачувати його борги

Відтепер покупці нерухомості не лише можуть доплачувати за попередні борги по квартироі. Банки зможуть відбирати в українців квартири, які були під заставою ще у попередніх власників.

В Україні багато випадків, коли фізична особа купує квартиру, а через деякий час з'являється певний банк і претендує на цю нерухомість. Річ у тім, що попередній власник житла міг закласти його як заставу. А коли він ставав неплатоспроможним, то за рішенням суду квартира знімалася із застави.

Згодом банки можуть повертати нерухомість до застави. І на момент цього рішення квартирою володіла вже інша людина. До моменту відновлення заставного статусу квартири, її могли фіктивно продати вже кілька разів. В будь-якому разі, страждали лише кінцеві власники житла.

В таких випадках банки мають повне право на заставне майно. А у власників є вибір: або погасити кредит, або віддати майно. Іноді банки погоджуються на реструктуризацію заборгованості.

Читайте також: В Україні новий бум фінансових пірамід

Щоб не стати жертвами таких схем, експерти радять перед покупкою перевіряти всю історію житла, в тому числі вимагати виписки, що житло не є заставним. Також не треба вестися на дуже низьку ціну.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Він воював проти ЗСУ у лавах незаконних збройних формувань
0
0
20:29 14.08.2018
Усього за один місяць відбувся значний стрибок цін
0
0
19:43 14.08.2018
Фрукти дуже корисні, але потрібно пам'ятати про міру, адже вони містять цукор - фруктозу чи цукрозу
0
0
19:31 14.08.2018
Росія збільшила передачу важкого озброєння на Донбас
0
0
18:55 14.08.2018