Оскільки президент США Дональд Трамп виявився зовсім "не наш" для росіян і значно жорсткішим за Обаму, він може спровокувати свого колегу Володимира Путіна на новий спалах насильства на Донбасі.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі "Радіо Свобода", згадуючи слова президента Росії, що загнаний в кут щур стає агресивним.

"Один з варіантів виходу для Путіна може бути, що він нам влаштує ескалацію конфлікту на сході України. Це змусить, особливо європейське співтовариство, сідати за стіл переговорів і шукати якийсь вихід з ситуації", - резюмував фахівець.

І якщо агресор зважиться на такі дії, припустив Жданов, "кривава бійня" буде крутішою, ніж у травні 2016 року.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.иа", Олег Жданов також спрогнозував, що ніякого від'єднання Донбасу від України не відбудеться, а Путін спробує повернути його до складу України, нав'язавши "особливий статус" Донецької та Луганської області.

Популярні новини зараз
Терміново в армію: обговорюють зниження призовного віку і нові правила мобілізації, кого заберуть першими Українці, готуйтесь і не чекайте до ночі: коли точно вимкнуть світло і як не залишитися без зарядки та чаю Нові доплати та гідна мінімалка: пенсіонерам обіцяють краще життя Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще