Батьки самостійно обиратимуть директора школи - Квіт

поділитись

0

468

Нові кандидати на посаду директора обов'язково повинні мати план реформування школи.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт уточнив, що тепер директор школи повинен обиратися під контролем батьків і громадськості.

У процесі громадського обговорення проекту закону "Про освіту" міністр Сергій Квіт розповів, що претенденти на посаду директорів шкіл повинні будуть представити своє бачення реформування школи. А громадськість і батьки зможуть висловитись щодо кандидата - майбутнього директора школи.

Проект закону обговорювався в присутності педагогів, експертів, батьків та представників громадськості. Це обговорення транслювалося в режимі он-лайн на освітньому порталі "Педпресса".

Квіт закликав активно обмінюватися думками та вносити свої пропозиції в проект закону. Під час такого обговорення міністр підтримав пропозицію зафіксувати у законопроекті права та обов'язки батьків та громадськості в освітньому середовищі.

Читайте також: Квіт допускає, що результати ЗНО могли бути змінені

Разом з тим, Сергій Квіт зауважив, що не слід встановлювати жорсткі рамки, які будуть обмежувати розвиток системи освіти. "Це і є гнучка система, яка повинна бути прописана в тексті закону", - вважає чиновник.

Нагадуємо, що Міністерство освіти повідомило - у вересні в парламенті буде представлено цілий ряд законопроектів, і закони "Про освіту", "Про професійну освіту", "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Про таємний візит інформація не розголошується
0
0
00:33 28.03.2017
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ озвучила інформацію про кількість вибухів у зоні АТО, зафіксованих протягом суботи-неділі
0
0
00:18 28.03.2017
Україна в лідерах по захворюваності на туберкульозом
0
0
22:39 27.03.2017
Українців потішить тепле весняне сонце
0
0
22:21 27.03.2017