Батьки самостійно обиратимуть директора школи - Квіт

поділитись

0

468

Нові кандидати на посаду директора обов'язково повинні мати план реформування школи.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт уточнив, що тепер директор школи повинен обиратися під контролем батьків і громадськості.

У процесі громадського обговорення проекту закону "Про освіту" міністр Сергій Квіт розповів, що претенденти на посаду директорів шкіл повинні будуть представити своє бачення реформування школи. А громадськість і батьки зможуть висловитись щодо кандидата - майбутнього директора школи.

Проект закону обговорювався в присутності педагогів, експертів, батьків та представників громадськості. Це обговорення транслювалося в режимі он-лайн на освітньому порталі "Педпресса".

Квіт закликав активно обмінюватися думками та вносити свої пропозиції в проект закону. Під час такого обговорення міністр підтримав пропозицію зафіксувати у законопроекті права та обов'язки батьків та громадськості в освітньому середовищі.

Читайте також: Квіт допускає, що результати ЗНО могли бути змінені

Разом з тим, Сергій Квіт зауважив, що не слід встановлювати жорсткі рамки, які будуть обмежувати розвиток системи освіти. "Це і є гнучка система, яка повинна бути прописана в тексті закону", - вважає чиновник.

Нагадуємо, що Міністерство освіти повідомило - у вересні в парламенті буде представлено цілий ряд законопроектів, і закони "Про освіту", "Про професійну освіту", "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
20.11.2017
Як виглядала Ірина Луценка до пластики
0
0
22:45 20.11.2017
"Міністра" вже запідозрили у зв'язках з Україною
0
0
22:00 20.11.2017
Підривна діяльність з боку Росії може бути як на соціальному, так і на етнічному грунті
0
0
20:40 20.11.2017