Мінфін пообіцяв збільшення податків

поділитись

0

750

Акциз на алкоголь і тютюн також буде поступово підніматися. І відсоток буде більшим

У Міністерстві фінансів готуються через тиждень презентувати нову податкову реформу. Нинішній Податковий кодекс у відомстві переписали майже наполовину. Зокрема, передбачили нові податки на житло та автомобілі, а також щорічне зростання акцизу на алкоголь і тютюн.

Отже, передбачається оподатковувати всі автомобілі віком до п'яти років. Фіксований податок. Для автомобілів класу "люкс" – це 25 тис. грн на рік. Для інших авто – податок 800 грн. Його автовласники будуть платити при купівлі автоцивілки.

В оподаткуванні нерухомості хочуть виділити елітне житло. Це квартири понад 300 квадратних метрів і будинки понад 500. Щорічний податок теж фіксований, і це – 25 тис. грн.

Також пропонують підняти акцизи на тютюн і алкоголь. Подорожчання буде поступовим. Так, акциз на тютюн буде зростати протягом п'яти років на 10-20% щорічно. Подібне буде з акцизом на алкоголь, проте там будуть виділяти окремі ставки для пива, вина тощо.

Читайте також: У київському метро не буде "останньої поїздки"

"Протягом п'яти років на 10-20% щорічно буде зростати акциз – це тютюн. Алкоголь по-іншому будуть обкладати податком, але також він буде поступово підніматися. Відсоток буде більше", – заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

Нагадаємо, що Мінфін запропонував в рамках податкової реформи скасувати всі податки на доходи фізичних осіб розміром до мінімальної заробітної плати. Єдиний соціальний внесок також зменшать з 41% від зарплати до 28%.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Попкорн
19.11.2017