Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський призначив своїм радником німця Карстена Манке (Carsten Mahnke).

Про це повідомляє ЛІГА.net.

У міністерстві Манке буде займатися комплаенсом - частиною системи управління/контролю, пов'язаної з ризиками невідповідності, недотримання вимог законодавства, нормативних документів, правил і стандартів.

Він має досвід роботи в німецькій спільноті з міжнародного співробітництва, займався стратегічною боротьбою з корупцією.

У 2014 році був членом громадянської групи реагування для України в кризовій групі Європейської служби зовнішніх зв'язків Єврокомісії.

Популярні новини зараз
Провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах"
Показати ще

Читайте також: Мехеда звільнили з посади заступника міністра оборони

Нагадаємо, у вересні Пивоварський призначив своїм радником німецького експерта з розвитку залізничного сполучення Штефана Хофсесса. Він займається створенням вантажної компанії в рамках ВАТ "Укрзалізниця".