Парламентарі підтримали законопроект, що регулює кількість передач на телебаченні та радіо, що транслюються українською мовою.

Так законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації" передбачає встановити, що на телебаченні та радіо загальнонаціональної категорії кількість передач державною мовою повинна становити не менше 75% за добу у проміжки часу з 7:00 до 18:00 та з 18:00 до 22:00

Крім того, згідно закону, мовлення українською має становити 50% для телерадіоорганізацій місцевих категорій.

Також зазначається, що телепередачі, які не є продуктом, наприклад, телеканалу та транслюються не українською, повинні бути субтитровані державною мовою. Інші мови без дублювання можуть використовуватися лише у репортажах з місця подій, коментарях гостей передач тощо.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", на Донбасі поступово розширюється географія мовлення українських теле- і радіокомпаній у населених пунктах.

Популярні новини зараз
Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу Король Чарльз III вирішив відзначати Різдво по новому: Меган Маркл та принц Гаррі вже відмовилися
Показати ще