Скандальний ватажок бойовиків самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко так стрибав на ліжку від радості за мешканців Криму, що примудрився її зламати.

Захарченко мав на увазі ту "знаменну подію", коли в 2014 році Російська Федерація незаконно приєднала півострів, хоча країна-агресор це називає щасливим возз'єднанням. Про одкровення бойовика пишуть російські ЗМІ.

"Скажу вам чесно, я затамувавши подих стежив за кримським референдумом. Коли він відбувся, я стрибав на ліжку хвилин 10. Чесно сказати, зламав його. Але саме в цей момент я розумів, що ми перемогли", - поділився захопленням ватажок донецьких терористів. На одній з прес-конференцій "великий полководець" Захарченко заявив, що має намір розширити межі "ДНР".

Вчора, 15 березня, Захарченко приїхав до Криму, щоб відсвяткувати третю річницю "щасливого приєднання" Криму.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі оприлюднили інформацію про психічні розлади Захарченка. Російський прес-секретар Дмитро Пєсков вважав за потрібне теж поставити діагноз бойовику.

Популярні новини зараз
Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше Гороскоп на сьогодні 4 квітня: несподівана новина може перевернути п'ятницю Пенсіонерів заженуть у злидні: встановили недосяжні умови для гідної пенсії Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Показати ще