Селяни перекрили міжнародну трасу через Московський патріархат (фото)

поділитись

0

532

Місцеві жителів захотіли перейти з Московського патріархату під юрисдикцію Київського через антиукраїнську позицію батюшки

[gallery]

Громада села Колосова сьогодні перекрила дорогу міжнародного значення Ковель-Чернівці.

Як повідомляє nday.te, вони протестують проти того, що їх не пускають у церкву. Вони вирішили дві години молитись посеред дороги.

Місцеві жителів захотіли перейти з Московського патріархату під юрисдикцію Київського через антиукраїнську позицію батюшки.

"Хіба ми після того можемо йти і молитися? Одна жіночка, чій син поїхав в АТО, попросила священика, щоб відправив за здоров'я. Він відмовив, і вона пішла в сусіднє село, де українська церква", - розказала учасниця акції Надія Червінська.

Селяни розповіли, що батюшка відмовився відспівувати загиблих Небесної сотні. На знак протесту вони почали реєструвати громаду Київського патріархату ще у квітні.

Водії машин нервували через величезні затори та неможливість проїхати. На місце події приїхали місцеві чиновники та наголосили на тому, що селяни повинні звільнити проїжджу частину, але вони відмовились.

Тоді приїхав заступник директора департаменту культури, релігій та національностей Тернопільської ОДА Ігор Кульчицький.

Читайте також: В Одеській області протестували проти вантажівок на дорозі (фото)

Він заявив, що місцева влада не проти того, аби люди молилися в церкві, але їм не вистачає паперових доказів, що люди міняють конфесійну приналежність, зокрема, висновку від органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що за останні півтора року тільки в Кременецькому районі понад десять громад частково або повністю перейшли до Київського патріархату.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Тисячі користувачів зійшлися у єдиній думці
0
0
18:35 24.11.2017
Такі тяжкі травми зазвичай не залишають людині ні найменшого шансу на життя
0
0
18:26 24.11.2017
Порушників очікує значно жорсткіше покарання
0
0
16:52 24.11.2017