У Києві встановлять камери для фіксації порушення правил дорожнього руху

поділитись

0

332

Камери розмістять на перехрестях, мостах, розвилках, на проблемних ділянках дороги, а також на в'їздах та виїздах зі столиці

Міністерство внутрішніх справ встановить у Києві близько тисячі камер автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Про це повідомив заступник начальника управління патрульної служби в Києві Дмитро Євдокимов під час брифінгу, передає "Цензор.НЕТ".

"Камер буде близько тисячі", - зазначив він.

Вони, за його словами, розміщуватимуться на перехрестях, мостах, розвилках. Також їх встановлять на проблемних ділянках дороги, де часто відбуваються дорожньо-транспортні пригоди. Камери будуть спостерігати і за в'їздами та виїздами зі столиці.

Крім того, він додав, що відео- та фотоспостереження поступово будуть встановлювати у всіх містах, де приступить до виконання обов'язків нова патрульна служба.

Читайте також: Львів на порозі транспортного коллапсу - ЗМІ

Також МВС планує встановити спеціальні термінали. Їх використовуватимуть для безготівкової оплати штрафів, а з допомогою мобільних принтерів можна буде роздрукувати протоколи та постанови в автомобілях патрульної служби.

Нагадаємо, мінімум на трьох станціях метрополітену до кінця серпня запрацює Wi-fi, а також будуть встановлені камери спостереження у вагонах метро.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Слідчий нібито спровокував екс-торнадівця на бійку
0
0
22:46 17.11.2017
З МЗС Вірменії поїздку узгодили заздалегідь
0
0
20:38 17.11.2017
Немає приводів для жартів? Помиляєтеся, їх мільйони!
0
0
19:09 17.11.2017