На Одещині на 107 км автодороги "Одеса-Рені" викрали міліціонера. Про це повідомляє УМВС України в Одеській області.

До Ізмаїльського міськвідділу міліції зателефонував працівник відділу протидії злочинам у сфері економіки та повідомив про те, що його викрали та везуть на автомобілі у невідомому напрямку.

Було встановлено, що підполковник міліції у рамках виконання своїх службових обов'язків зупинив автомобіль "Рено" для перевірки на предмет перевезення контрабандної продукції.

Під час огляду водій штовхнув міліціонера до вантажного відділення, закрив двері та поїхав у невідомому напрямку.

Читайте також: Під Києвом чоловік викрав маршрутку

Популярні новини зараз
Гороскоп на серпень-2025 для всіх знаків Зодіаку: шоу від Львів, крах Козерогів та кульмінація Водоліїв 10 місяців за загибель під час інтиму: чоловік задушив дівчину статевим органом Польша почала депортувати українців: вдома відразу чекає ТЦК Салат-літо за 5 хвилин: рецепт з огірками та яйцями, який підкорив смакові рецептори (і серце теж)
Показати ще

Через деякий час автомобіль зупинили на посту ДАІ біля села Кирнички Ізмаїльського району. Водієм виявився 45-річний житель Білгород-Дністровського.

Міліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження. Викрадачеві загрожує обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, це вже не перший випадок викрадення людини в Одеській області за останній місяць.