Археологи знайшли памятки XVII століття під час проведення розкопок на Поштовій площі.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, про це заявила директор Департаменту культури Діана Попова.

Історики припускають, що нова знахідка може бути дерев'яною фортифікаційною спорудою.

"Лише після того, як археологи завершать всі дослідження двох шарів – XI та XVII століття, а також проведуть їхню консервацію, ми зможемо чітко визначитися з музеєфікацією цих безцінних історичних пам'яток", – зазначила Діана Попова.

Нагадаємо, що під час розкопок на Поштовій площі знайшли артефакти ще взимку 2015 року. Цілий культурний шар глибиною вісім метрів відкопали під час будівництва.

Популярні новини зараз
Іраклі Макацарія врятував доньку генерала та дружину ексхолостяка Діми Черкасова з лап путіна: "Це вже така родина" Російські окупанти демонструють боягузливість і п'яні скаржаться дружинам на ЗСУ: "Командир с*е у пакет" Росіяни почали виправдовувати перед народом свої поразки, але вже ніхто не вірить: "Жоден із планів не реалізований" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає"
Показати ще

Читайте також: Поштову площу повністю облаштують до Дня Незалежності

Археологи заявили, що історичні надбання відповідають XI–XIII століттю. 27 лютого будівництво на місці знахідки зупинили через загрозу знищення історичних пам'яток.

На початку червня 2015 року було створено інформаційний штаб, який почав напрацьовувати концепцію консервації та музеєфікації знайдених артефактів.