Служба безпеки України спільно з міліцією заблокувала протиправну діяльність одного з провайдерів кабельного телебачення в Харківській області. Про це повідомляє СБУ.

Посадовці компанії надавали послуги кабельного та ІР-телебачення на території одного з районів Харківщини. Провайдер ретранслював телепрограми російського виробництва, які не відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і заборонені для показу на території України.

У СБУ наголосили, що зловмисники також грубо порушували авторські та суміжні права низки власників медіа-контенту, транслюючи їхні програми без ліцензійних договорів.

Під час обшуків у виробничих та офісних приміщеннях провайдерської компанії вилучили серверне обладнання та бухгалтерську документацію.

Читайте також: Російські телеканали позбавлені прав на показ Євро-2016 через борги

Популярні новини зараз

У Тернополі випав перший сніг, колір настрою - білий

Кондратюк показав сім'ю і розчулив зізнанням - "Мій надійний тил"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Показати ще

Здійснюється перевірка можливої причетності посадовців фірми до ухиляння від сплати податків. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, днями правоохоронці припинили трансляцію заборонених телеканалів на території Димитрова та Красноармійська Донецької області.