У Севастополі після перерви продовжилося судове засідання за позовом Балаклавського рудоуправління імені Горького (БРУ) про визнання незаконним та недійсним розпорядження про націоналізацію будівлі та передачу ділянки площею 276 гектарів біля гори Гасфорта в оренду молодіжній некомерційній організації "Мотоклуб "Нічні вовки".

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Також суд повинен розглянути заяву БРУ про визнання незаконності угоди – договору оренди між урядом Севастополя і "Нічними вовками".

На засіданні суду 11 вересня "уряд" Севастополя надав тексти розпоряджень, на підставі яких земельна ділянка перейшла від рудоуправління до "Нічних вовків".

Свою позицію надала Федеральна антимонопольна служба Росії, яка є третьою стороною у цій справі. Ця служба не помітила порушень у передачі ділянки "Нічним вовкам". Як повідомили на засіданні, особливості російського законодавства дозволяють розпорядженням вищої посадової особи міста надавати земельні ділянки під об'єкти культурно-соціального призначення.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

200 гривень за сало, і нова ціна на соняшникову олію: улюблені продукти українців знову б'ють антирекорди, в чому причина

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Показати ще

У судовому засіданні оголошено перерву до 16 вересня. Поки йде цей судовий розгляд, у "загальмованому" стані знаходиться інший судовий процес – за позовом Балаклавського рудоуправління до "Нічних вовків" про звільнення зайнятої ділянки та будівлі від чужого незаконного володіння.

Читайте також: "Нічні вовки" в Севастополі намагалися захопити військову частину

На початку 2014 року російський байк-клуб "Нічні вовки" захопив територію біля гори Гасфорта, право користування якою належить Балаклавському рудоуправлінню. Підприємство звернулося до суду з вимогою про поновлення незаконно порушених прав.

Раніше російський губернатор окупованого Севастополя Сергій Меняйло передав цю земельну ділянку російським байкерам, у відповідь на це юристи рудоуправління звернулися до суду з позовом на незаконні, з їхньої точки зору, дії окупаційної влади міста.