Станом на ранок 13 вересня до Умані для святкування іудейського Нового року прибуло більше 25 тисяч хасидів.

Про це повідомила помічник начальника Уманського міського відділу міліції Леся Усенко, пише Телеграф.

"В даний час все проходить спокійно. Яких-небудь подій не було зафіксовано. Правоохоронці забезпечують охорону громадського порядку цілодобово. В даний час кількість паломників, які прибули вже на святкування Нового року, становить 25 600", - сказала вона.

Читайте також: Паломники-хасиди перерахували бійцям АТО 300 тисяч гривень

Порядок під час святкувань будуть підтримувати 400 українських правоохоронців, а також 15 ізраїльських поліцейських, які прибули разом з паломниками.

Популярні новини зараз
Гроші надсилатимуть на картку щомісяця: хто з 1 вересня отримуватиме 2000 гривень ТЦК тут ні до чого: хто насправді вирішує долю мобілізованого Прогноз приголомшив і цивільних, і військових: вчені назвали дату завершення війни в Україні Нічого повертати не потрібно: податкова скасує українцям всі борги, але є умова
Показати ще

Нагадаємо, в Умані похований засновник брацлавського хасидизму Раббі Нахман.