Наприкінці минулої доби, сепаратисти тричі порушували режим припинення вогню.

Про це розповіли у прес-центрі АТО.

"З опівночі і до 19 години, вздовж лінії розмежування, випадків відкриття вогню не було. Обстріли почались із двадцятої години", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: В день тиші бійці АТО відновили мобільний зв'язок у Красногоровці

На Артемівському напрямку близько 20 та 23 години, по позиціях українських військових на північ від Санжарівки бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї.

Популярні новини зараз
Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Україну накриє мокрим снігом: синоптикиня розповіла про швидке похолодання до -12, коли готувати шапки У школах з'являться нові предмети Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще

А о 23:35 опорний пункт сил АТО в районі Кряківки Луганської області терористи обстрілювали зі стрілецької зброї.

Внаслідок всіх цих обстрілів втрат серед українських бійців не було.

"Після опівночі і до шостої ранку 17 вересня, в зоні АТО зберігався режим тиші", - підсумував спікер АТО Анатолій Стельмах.