Активісти "Правого сектора" спільно з міліцією Херсонській області приготувалися до товарної блокаді окупованого півострова Крим.

Журналістка Валерія Івашкина опублікувала фотографії з пункту пропуску "Чонгар" на адмінграніце з Кримом.

"Правий сектор" в шаховому порядку встановлює важезні бетонні урни. Замначальника УМВС Херсонської області Ілля Ківа кріпить ДУК, щоб все було організовано і ніхто не постраждав. Спеціально під активістів малюватимуть зебру, щоб забезпечити безпеку ", - написала Івашкина на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Енергетична блокада загрожує Криму слідом за продуктовою - Чубаров

У свою чергу нардеп Ігор Луценко у себе на сторінці повідомив: "З Богом. Починаємо непросту справа повернення Криму. Блокуємо Чонгар. Кримчани, які воювали на Сході, спроектували і побудували мережу укріплених блок-постів та інших корисних речей. Інші дороги на Крим також будуть заблоковані. Фури не їдуть. Вчора ще штук 200 пройшло через Армянськ, але сьогодні вже тихо ".

Популярні новини зараз
У пенсіонерів заберуть 20% пенсії: ПФУ попередив про утримання із виплат Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома Польша почала депортувати українців: вдома відразу чекає ТЦК ТЦК не мають права вимагати: омбудсман пройшовся по вуличним рейдам з мобілізації
Показати ще

Як повідомлялося, блокада почнеться в 12:00 неділі.